Zabiegi na dłonie

Zabiegi na dłonie firmy CUCCIO

Kosmetyki Cuccio to naturalna linia do pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Została sformułowana w Toskanii z myślą o odnowie wyglądu Twojej skóry i wzmocnieniu naturalnych paznokci.  Wszystkie sformułowane  produkty zostały wykonane z najbardziej nieskazitelnych składników, opracowanych z potrzeby ekologicznej ochrony skóry. Produkty Cuccio pomagają w tym, by wygląd Twoich dłoni był zawsze młody i pełen życia. Nasze zabiegi pozwalają odsłonić prawdziwe piękno, które tkwi w każdej kobiecie.

Zabieg EXPRESS CUCCIO

Zabieg złuszczająco- nawilżający

Zabieg przeznaczony dla zapracowanych Pań, cierpiących na brak czasu. W szybki i przyjemny sposób  przyniesiemy ulgę wysuszonym i zmęczonym dłoniom i paznokciom.  Dzięki peelingowi wygładzimy skórę i przygotujemy ją na przyjęcie substancji aktywnych. Masaż z dodatkiem olejku winogronowego odpręży i zrelaksuje ręce, a dodatkowo zadziała przeciwstarzeniowo. Kumulacją całego zabiegu jest wmasowanie specjalnej odżywki do skórek i paznokci, która w widoczny sposób je zregeneruje.

Czas zabiegu: 30 min

 

Zabieg SPA DLA DŁONI

Zabieg  złuszczająco- nawilżająco- odżywczy

Zabieg przeznaczony dla dłoni i paznokci  pozbawionych blasku, witalności i mocno wysuszonych. Polega na opracowania paznokci i skórek. Kolejnym krokiem jest wykonanie  aromatycznego peelingu dłoni, który wygładzi naszą skórę. Przy użyciu olejku winogronowego przeprowadzimy relaksacyjny masaż, przygotowując naszą skórę do nałożenia odżywczej maseczki do dłoni. Podczas zabiegu wzmocnimy naszą płytkę paznokcia naturalnym utwardzaczem na bazie skrzypu polnego, a skórki nawilżymy specjalna odżywką, która przenika w głąb płytki paznokcia stymulując jej wzrost i poprawiając kondycję. Cały zabieg zakończymy wmasowaniem odpowiedniej emulsji zabezpieczającej dłonie przed czynnikami zewnętrznymi, a jej zapach pozostanie na skórze przez długi czas.

 Czas zabiegu : 40-45 min

 

Zabieg PARADISO CUCCIO

Zabieg rozjaśniający przebarwienia, odmładzający, silnie regenerujący

Propozycja zabiegu dla Pań, które pragną w bardzo intensywny sposób wpłynąć na stan swoich dłoni. Daje nam możliwości mocnego zregenerowania skóry, rozjaśnienia tzw. plam soczewicowatych (starczych), odmłodzenia i poprawienia wyglądu skóry zmęczonej i przepracowanej. Pierwszym etapem zabiegu jest opracowanie płytki paznokcia i złuszczenie skórek wokół niego.  Peelingiem do dłoni wygładzimy skórę i pozbędziemy się martwego, łuszczącego naskórka, dając możliwość lepszego wchłaniania produktów w głąb skóry. Dłonie odprężymy wykonując masaż odmładzającym olejkiem winogronowym. Punktem kulminacyjnym będzie wykonanie silnie regenerującej maski z żywokostu na ciepło. W kolejnych etapach odżywimy i utwardzimy płytkę paznokcia botanicznym utwardzaczem. Wmasujemy w skórki Odżywkę, która nawilży je i zapobiegnie ich pękaniu i zadzieraniu. Dodatkowym atutem tej odżywki jest możliwość przenikania do macierzy paznokcia, co sprawia, że odżywka działa regenerująco na płytkę paznokcia i powoduje jej szybszy wzrost. Cały zabieg wykańczany jest emulsją do dłoni, pozostawiającą na skórze specjalną ochronną powłokę.

 Czas zabiegu : ok. 60min