Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!


Administratorem Twoich danych osobowych jest Salon Kosmetyczny Monroe Barbara Kołodziejczyk , ul. Klonowa 55L, 25-553 Kielce
Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Nasz adres

  Salon MONROE

 • Adres: Kielce, ul. Klonowa 55L
 • Telefon: (41) 277 22 52
 • Email: salonmonroe@onet.pl

  Instytut Kosmetologii twarzy i ciała

 • Adres: Kielce, ul. Klonowa 55A/H
 • Telefon: (41) 345 47 77
 • Email: salonmonroe@onet.pl

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Piatek 9:00 – 19:00
 • Sobota – 9:00 – 15:00
 • Niedziela – Zamknięte

Wirtualny spacer

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Salon MONROE, zapraszamy Cię na Wirtualny Spacer.