Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

U nas znajdziecie różne metody stylizacji paznokci w zależności od Twoich potrzeb.

  1. Manicure japoński
    Zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki wzbogacają paznokcie m. in. o witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Metoda ta polega na energicznym wcieraniu pasty odżywczej w płytkę paznokcia. Następnie zabezpiecza się paznokieć przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez nałożeniu pudru. Paznokcie zyskują zdrowy wygląd oraz blask, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Aby wzmocnić nasze paznokcie zalecamy wykonanie ok. 3-4 zabiegów.
  2. Manicure Striplac Alesaandro
    Pierwszy na świecie lakier o trwałości do 10 -14 dni, który nie wymaga użycia zmywacza. Po prostu delikatnie podważmy lakier i usuwamy go jak naklejkę z płytki paznokcia. Kiedy zdejmiemy lakier, płytka pod spodem jest zdrowa i nie uszkodzona. Wszystko to dzięki przełomowej technologii Alessandro. Odkryj Striplac – najbardziej rewolucyjny produkt od momentu wynalezienia lakieru.
  3. Manicure hybrydowy Mistero Milano

Poznajcie nasze Nowe kolory #Love zaprojektowane przez nowa ambasadorkę marki Maję Sablewską!

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci, skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. VITABASE to zupełnie nowe rozwiązanie stworzone z myślą o osobach posiadających cienką i łamliwą płytkę paznokci. Lakier VITABASE to połączenie bazy hybrydowej oraz odżywki do paznokci z witaminami B i E. Baza powoli uwalnia zawarte w lakierze składniki stale odżywiając i wzmacniając naturalną płytkę. Dzięki unikatowemu systemowi FBL (Flexible Base Layer) po nałożeniu bazy na płytkę paznokcia, pozostawia na niej elastyczną i odżywczą warstwę lakieru. Gwarantuje to trwałość zabiegu manicure hybrydowego do 3 tygodni nawet na łamliwych, zniszczonych paznokciach, na których nie sprawdziła się standardowa baza lakierów hybrydowych. Nareszcie możesz cieszyć się pięknymi paznokciami, bez obawy o ich kondycję.

  1. Przedłużanie paznokci
    Zabieg, dzięki któremu w ciągu 1,5 godziny staniesz się posiadaczką pięknych, naturalnie wyglądających paznokci o dowolnej długości oraz kształcie. Proponujemy  przedłużanie światłoutwardzalnym żelem Elastico na szablonie.