Opalanie natryskowe Sun Fx – NOWOŚĆ

Zdrowa opalenizna w 10 minut! 

Wyobraź sobie piękną i zdrową opaleniznę w 10 minut…

Teraz jest to już możliwe dzięki systemowi SunFX -niezwykle precyzyjnej profesjonalnej maszynie oraz gamie naturalnych produktów do opalania natryskowego.

Naturalna pigmentacja SunFX to doskonała alternatywa dla szkodliwego promieniowania UV.

SunFX to gwarancja pięknej opalenizny:

  •     Natychmiastowy efekt,
  •     Najwyższa jakość produktów
  •     Piękny, zdrowy odcień opalenizny (nie żółty, ani pomarańczowy!!)
  •     100% bezpieczeństwo dla skóry

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną cieszyć się piękną opalenizną, zachowując młodość i zdrowie swojej skóry, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, alergii i nowotworów.

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania  z wykorzystaniem sprzętu i  100% naturalnych płynów SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam.

100% Z NATURALNYCH SKŁADNIKÓW,

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, zanieczyszczenia środowiska oraz silne alergeny pochodzące z kosmetyków,

SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów.

Każda receptura SunFX oparta jest o wyselekcjonowane naturalne barwniki organiczne, zapewniając przepiękny odcień opalenizny oraz optymalne zdrowie skórze.

Kiedy najlepiej wykonać zabieg i jak się do niego przygotować?

Zabieg najlepiej wykonać na ok. 2 , 3 dni przed ważnym wyjściem. Najpóźniej dzień przed planowanym zabiegiem należy się ogolić. Nie golimy włosków w dniu zabiegu! Wykonujemy peeling gruboziarnisty, skupiając się na łokciach, kolanach, dekolcie i dłoniach. W dniu zabiegu nie nakładamy żadnych balsamów na skórę, ani antyperspirantów. Sam zabieg trwa ok. 10 minut , potem czekamy 15 minut, aż barwnik wyschnie. Przez  5- 8h po zabiegu uważamy na kontakt z wodą. Zmywamy nadmiar barwnika po5- 8 h i cieszymy się piękną opalenizną przez kolejne dni 🙂

Serdecznie zapraszamy.